شرکت دایا پلیمر کاسپین
خانه / چاپ سیلک / مرکز تخصصی چاپ سیلک روی ظروف پلاستیکی

مرکز تخصصی چاپ سیلک روی ظروف پلاستیکی

چاپ سیلک یکی از روش های چاپ می باشد که چاپخانه ها مصرف بالایی از آن دارند. این نمونه چاپ در بازارها به خاطر کیفیت و طراحی فوق العاده ای دارد طرفداران بسیاری را به سمت خود کشیده است. این مرکز، تخصصی ترین ارگان برای طراحی و چاپ سیلک ظروف پلاستیکی به شمار می رود. این نمونه چاپها در کنار کیفیت و ماندگاری بالا زیبایی را خاصی هم دارند. امروزه صنعت چاپ در جهان از مهمترین مشاغل به حساب می آید که کاربرد فراوانی هم دارد. این مرکز بهترین طرحها را به مشتریان ارائه می دهد تا بتواند از این طریق اعتماد مشتریان را به دست بیاورد و اعتبار خود را افزایش بدهد و فروش بیشتری داشته باشد. 

مرکز تخصصی چاپ سیلک روی ظروف پلاستیکی

چاپ سیلک روی ظروف پلاستیکی چگونه انجام می شود؟

چاپ سیلک روی ظروف پلاستیکی چگونه انجام می شود؟انواع چاپ سیلک بر روی ظروف پلاستیکی انجام می شود که هر کدام بر اساس سفارش و درخواست مشتری صورت می گیرد. قبل از انجام این چاپ باید شابلونها و طرحها را آماده کرد که برای تهیه آنها مراحلی را باید طی کرد. هر چه شابلون و طرح با کیفیت تر باشد مسلما چاپی عالی تر بر روی ظروف ثبت می شود که جلوه ظروف را بیشتر می کند. 

البته نا گفته نماند که چاپ سیلک به دو صورت دستی و ماشینی انجام می شود. در چاپ های دستی تمام مراحل به صورت دستی انجام می شود و شارلوتها با دست و گیره نصب می گردد. در چاپ های اتوماتیک تمام مراحل به کمک دستگاه های پنوماتیک انجام می شود که در این روش سرعت عمل کار بسیار بالا می رود. چاپ سیلک مزیت های فراوانی دارد که شامل هزینه های کم، دادن زیبایی و جلوه به ظروف پلاستیکی می باشد. 

قیمت انواع چاپ سیلک ظروف پلاستیکی چقدر است؟

قیمت انواع چاپ سیلک ظروف پلاستیکی چقدر است؟انواع چاپها متناسب با سایز و کیفیتی که دارند قیمت گذاری می شوند. قیمت این نمونه چاپ بر اساس موارد دیگری هم تعیین می شوند. در حال حاضر قیمتها روزانه در حال تغییر هستند که دلیل این امر وجود برند های مختلف در بازارها می باشد. تورم های به وجود آمده در بازارها باعث شده تا نرخها روزانه افزایش پیدا کنند. 

شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه از دلایل اصلی تغییر قیمتها می باشد. نحوه خرید و میزان تولید نیز بر نرخها موثر است به گونه ای که هر چه حجم خریدها افزایش پیدا می کند قیمتها کاهش پیدا می کند. اطلاع از قیمت چاپ سیلک ی صورت روزانه به مشتریان کمک شایانی کرده است به حدی که با دانستن این نرخها می توان متناسب با بودجه خود خرید را انجام داد. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09121784323 (مرادی)
شماره ثابت: 02122280323
تلگرام: Dayapolymercaspian@
پست الکترونیکی: Dayapolymercaspian@gmail.com
واتس اپ: کلیک

مطلب پیشنهادی

قیمت چاپ سیلک در مراکز اصلی تهران

قیمت چاپ سیلک  تهران با توجه به عوامل مختلف، متفاوت است و نمی توان نرخی ثابتی را برای آن در نظر گرفت. چاپ سیلک روشی است که در آن نخ ابریشم را روی ابزار فلز

پاسخی بگذارید