شرکت دایا پلیمر کاسپین
خانه / پریفورم / قیمت خرید انواع پریفورم دهانه ۴۵

قیمت خرید انواع پریفورم دهانه ۴۵

خرید پریفورم دهانه ۴۵ از طریق مرکز های اصلی عرضه کننده یکی از راه هایی است که می توان از طریق آن شاهد کاهش قیمت ها بود. قیمت پریفورم تحت تاثیر عامل های مختلفی قرار می گیرد. به طور کلی این محصولات دارای مدل های متنوعی هستند و هر یک از آن ها می توانند در موارد خاصی کاربرد داشته باشند. پریفورم های دهانه ۸۰ نیز یکی از این نمونه محصولات تولید شده هستند که کاربرد های فروانی در بسته بندی بطری ها دارند.قیمت خرید انواع پریفورم دهانه 45

بررسی انواع پریفورم دهانه ۴۵

بررسی انواع پریفورم دهانه 45 پریفورم های دهانه ۴۵ یکی از محصولاتی است که دارای ابعاد استاندارد است و می تواند برای بسته بندی برخی از بطری ها مورد استفاده قرار بگیرد. بطری هایی که دارای حجم های بالاتری هستند و عموما برای استفاده های محصولاتی مانند خوراکی ها و مایعات بدون گاز استفاده می شوند از این درب ها استفاده زیادی دارند.

برای مثال موارد زیر از بطری هایی استفاده می کنند که درب دهانه ۴۵ مورد مناسبی برای آن ها محسوب می شود:

  • روغن های خوراکی
  • شوینده ها
  • مایعات با ویسکوزیته
  • و …

این پریفورم ها در وزن های مختلفی تولید می شوند و گاها از ۵۹ گرم تا ۹۴ گرم متغیر هستند. این محصولات توسط مواد اولیه ای مانند پلی اتیلن ها و گرانول ها تولید می شوند. به طور کلی این محصولات گاها در طرح ها و مدل های مختلفی تولید می شوند و هر یک از آن ها می توانند کاربرد های زیادی داشته باشند.

مرجع خرید پریفورم دهانه ۴۵ در ایران

مرجع خرید پریفورم دهانه 45 در ایران بسیاری از خریدارهایی که قصد دریافت این محصولات را به صورت عمده از بازار های خرید و فروش دارند سعی می کنند مرکز های اصلی عرضه کننده در این زمینه را در ایران پیدا کنند. به همین دلیل مرجع های اصلی خرید و فروش پریفورم دهانه ۴۵ در کشور سعی دارند تا محصولات خود را با قیمت های مناسب تر و حجم های بالاتر به خریدار ها ارائه دهند.

این مرکز ها به عنوان عرضه کننده های اصلی این محصولات می توانند خدمات بیشتری را به خریدار ها ارائه کنند. روش های خرید در این زمینه می تواند متفاوت باشد. برای مثال یکی از روش هایی که برای خرید استفاده می شود خرید های حضوری است که از گذشته تا به امروزه مورد استفاده قرار می گرفته است.

اما امروزه با آمدن روش های خرید و فروش جدیدتر شاهد هستیم که می توان با هزینه های بسیار کمتر خرید خود را انجام داد. خرید های غیر حضوری یکی از این روش ها هستند که در عین داشتن هزینه های پایین برای خریدار می توانند محدودیت های زمانی و مکانی را برای آن ها از بین ببرند و به همین دلیل مورد استقبال بسیاری از مشتری ها قرار می گیرند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09121784323 (مرادی)
شماره ثابت: 02122280323
تلگرام: Dayapolymercaspian@
پست الکترونیکی: Dayapolymercaspian@gmail.com
واتس اپ: کلیک

مطلب پیشنهادی

فروش پریفورم دهانه ۶۵ گرم جدید

فروش پریفورم دهانه 65 گرم جدید، ارائه دهنده بهترین پریفورم های دهانه به مشتریان و خریداران می باشد و قیمت استثنایی و حیرت انگیزی برای پریفورم باکیفیت و ممتاز تو

پاسخی بگذارید