شرکت دایا پلیمر کاسپین
خانه / بطری آب / بطری آب معدنی دمبلی | لیست قیمت انواع بطری آب معدنی

بطری آب معدنی دمبلی | لیست قیمت انواع بطری آب معدنی

یکی از آشامیدنی هایی که در کشور ما و در شهرهای مختلف تولید می شود، آب معدنی است بدین ترتیب تولید بطری آب معدنی نیز در کشور افزایش یافته است. یکی از خلاقیت هایی که در سال های اخیر در تولید بطری آب معدنی ایجاد شد طراحی و تولید بطری آب معدنی دمبلی بود. به دلیل شباهت این بطری به دمبل به این اسم نیز در بازار فروش شناخته شد. وقتی در دنیای فروش آب معدنی چنین خلاقیتی ایجاد شد خرید آب معدنی طرح دمبل نیز با استقبال  افراد مواجه شد و مشتریان به سمت خرید این مدل تمایل پیدا کردند.

بطری آب معدنی دمبلی | لیست قیمت انواع بطری آب معدنی

قیمت بطری آب معدنی دمبلی

قیمت بطری آب معدنی دمبلیآب معدنی به شکل دمبل با یک خلاقیت در دنیای طراحی بطری  آب معدنی ایجاد شد و قطعا قیمت آن با نمونه های دیگر این محصول متفاوت است.برندهای تولیدی معتبری در کشور از این خلاقیت استفاده کردند و از این طرح برای تولیدات بطری های خود غافل نشدند. یکی از مشتریان این محصول نیز که برای خرید آن علاقه زیادی نشان می دهند ورزشکاران هستند. اگر می خواهید از قیمت انواع بطری آب معدنی دمبلی مطلع شوید می توانید به فروشگاه های اینترنتی نیز مراجعه کنید که این محصول را با قیمت های مناسب به فروش می رسانند.

خرید انواع بطری آب معدنی

خرید انواع بطری آب معدنییکی از عواملی که برای فروش آب معدنی در بازار تاثیر زیادی دارد شکل بطری های آب معدنی است. قطعا برندی با یک خلاقیت و تغییر در طراحی بطری می تواند فروش خود را چند برابر کند. در سال های اخیر نیز شاهد خلاقیت های زیادی در طراحی بطری های آب معدنی بودیم اما پرفروش ترین مدل این محصول، بطری آب معدنی دمبلی است. این نمونه با شکلی که دارد و همچنین حجم آبی که در خود جای می دهد به عنوان دمبل نیز استفاده می شود و این عامل تاثیر زیادی در پرفروش شدن این بطری آب معدنی داشته است. یکی از نمونه های باکیفیت این محصول، برند کاله است. با خرید آب معدنی طرح دمبل کاله قطعا شما نیز متوجه کیفیت آن خواهید شد و می توانید از آن به عنوان دمبل نیز در ورزش های خود استفاده کنید. یکی از بهترین روش ها برای خرید این محصول به مقدار زیاد و با قیمت مناسب مراجعه به نمایندگی های فروش کاله و خرید این محصول به صورت عمده است. در خرید عمده قطعا با قیمت های به صرفه تری مواجه خواهید بود و می توانید از خرید خود لذت ببرید.

فروش عمده بطری آب معدنی دمبلی

فروش عمده بطری آب معدنی دمبلیدر سال های اخیر طراحی بطری آب معدنی با مداد در نهایت منجر به یک خلاقیت بزرگ در دنیای تولید بطری آب معدنی شد و بطری آب معدنی طرح دمبلی وارد بازار فروش شد. با توجه به اینکه مشتریان زیادی برای خرید این نمونه علاقه نشان دادند امکان فروش عمده آن نیز برای شرکت ها و فروشگاه های مشتری فراهم شد تا بتوانند به صورت عمده و با قیمت مناسب مقدار مورد نیاز خود از این بطری را خریداری کنند. در این میان فروشگاه های اینترنتی نیز برای پاسخگو بودن وارد کار شدند و نمونه های متنوع بطری دمبلی را که تولید برندهای مختلف است وارد فروش آنلاین خود کردند.

طراحی و تولید بطری آب معدنی

طراحی و تولید بطری آب معدنیطراحی و تولید بطری آب معدنی، می تواند یک عامل بسیار مهم در تبدیل یک برند معمولی به پرفروش ترین برند داشته باشد. با یک تغییر و نوآوری می توان مشتریان را برای خرید آب معدنی سر ذوق آورد. برندهای مختلف تولیدی بطری آب معدنی نیز از این موضوع غافل نشدند و در سال های اخیر با طراحی های خلاقانه ای که داشتند سعی کردند با برندهای مشابه خود به رقابت بپردازند. در کشمکش رقابت این برندها بطری آب معدنی طرح دمبلی وارد بازارهای فروش شد و مطابق با پیش بینی های انجام شده نیز توانست مشتریان زیادی را به سمت خود جلب کند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09121784323 (مرادی)
شماره ثابت: 02122280323
تلگرام: Dayapolymercaspian@
پست الکترونیکی: Dayapolymercaspian@gmail.com
واتس اپ: کلیک

مطلب پیشنهادی

بطری آب | مرکز خرید بطری آب معدنی عمده

عموماً بطری آب، از جنس پلاستیک می باشد. پلاستیک خود انواع مختلفی دارد که برخی از آن ها بازیافت می شوند و مدت نگهداری آب را بالا می برند. نوع دیگر این بطری های پلاستیکی غیر قابل بازیافت می باشد. در این بطری ها که دیگر از رده خارج شده اند، آب کیفیت خود را از دست می دهد و به نوعی سلامتی انسان را به خطر می اندازد. در پهلوی انواع گوناگون بطری های پلاستیکی، پت، یکی دیگر از جنس پلاستیک می باشد. این نوع از بطری ها کیفیت بالایی دارند که رنگ و بو محتوا را به خود نمی گیرند و کاملاً سالم هستند. بطری های پت، قابل بازیافت نیز می باشند. روزانه به میزان بالایی از بطری برای فروش آب استفاده می شود. در سوپر مارکت ها و مغازه های کوچک، بطری های آب معدنی را می بینیم که به فروش می رسند. خرید بطری آب برای شرکت های تولیدی آب معدنی، به صورت عمده انجام می شود. قیمت خرید بطری آب معدنی و دیگر نوشیدنی و خوراکی ها، بستگی به کاری دارد که مد نظر داریم. با مراجعه به شرکت های سازنده بطری ها، به انواع مختلفی از بطری ها مواجه خواهیم شد که هر کدام کارایی و قیمت خود را دارد. 

پاسخی بگذارید